Ceny na najbliższe terminy

od 4 Br

13 Jun, Th

od 4 Br

14 Jun, Fr

od 4 Br

15 Jun, Sa

od 4 Br

16 Jun, Su

17 Jun, Mo

18 Jun, Tu

19 Jun, We

20 Jun, Th

21 Jun, Fr

22 Jun, Sa

23 Jun, Su

24 Jun, Mo

25 Jun, Tu

26 Jun, We

27 Jun, Th

28 Jun, Fr

2193У Минск-Логойск (по м3 без Лесного)
16:10
Логойск
Автостанция Логойск (посадка)
16:45
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(высадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 35 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
16:25
Логойск
Поселок Мелиораторов
17:25
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

Mercedes-Benz, Sprinter

W drodze: 1 g

2193У Минск-Логойск (по м3 без Лесного)
16:45
Логойск
Автостанция Логойск (посадка)
17:20
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 35 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
17:00
Логойск
Поселок Мелиораторов
18:00
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

Mercedes-Benz, Sprinter

W drodze: 1 g

2193У Минск-Логойск (по м3 без Лесного)
17:30
Логойск
Автостанция Логойск (посадка)
18:05
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 35 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
17:35
Логойск
Поселок Мелиораторов
18:35
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

Mercedes-Benz, Sprinter

W drodze: 1 g

2193 Минск-Логойск (по М3)
18:06
Логойск
Поселок Мелиораторов
18:51
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(высадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 45 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
18:20
Логойск
Поселок Мелиораторов
19:20
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 1 g

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
18:30
Логойск
Поселок Мелиораторов
19:30
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

Mercedes-Benz, Sprinter

W drodze: 1 g

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
18:51
Логойск
Поселок Мелиораторов
19:51
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

Mercedes-Benz, Sprinter

W drodze: 1 g

2232 Калачи-Логойск-Минск (через Чуденичи)
18:57
Логойск
Поселок Мелиораторов
19:57
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 1 g

2193У Минск-Логойск (по м3 без Лесного)
19:05
Логойск
Автостанция Логойск (посадка)
19:40
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 35 min

2193У Минск-Логойск (по м3 без Лесного)
19:15
Логойск
Автостанция Логойск (посадка)
19:50
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 35 min

2233СК Заречье-Логойск-Минск (через Чуденичи)
19:33
Логойск
Поселок Мелиораторов
20:33
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 1 g

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
19:45
Логойск
Поселок Мелиораторов
20:45
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

Mercedes-Benz, Sprinter

W drodze: 1 g

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
20:10
Логойск
Поселок Мелиораторов
21:10
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

Mercedes-Benz, Sprinter

W drodze: 1 g

2193 Минск-Логойск (по М3)
20:55
Логойск
Поселок Мелиораторов
21:40
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(высадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 45 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
21:05
Логойск
Поселок Мелиораторов
22:05
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

Mercedes-Benz, Sprinter

W drodze: 1 g

Zostań Partnerem Atlasu

W ramach ciągłego rozwoju sieci tras Atlas poszukuje doświadczonych i wiarygodnych partnerów

Autobusy Lahoysk — Minsk od 4 Br w Atlasie. Rozkłady jazdy, ceny, rezerwacje

Autobus Lahoysk — Minsk od 4 Br. Rozkład jazdy, czas przejazdy, ceny i rezerwacja online. Darmowe zwroty, przystanki na mapie, wygodna aplikacja na telefon.

Przystanek odjazdu i przyjazdu

  • Na mapie
    • Автостанция Логойск (посадка)
    • ул. Минская
    • Логойск-сити
    • Поворот на ГСОК "Логойск"
    • Силичи (остановка на трассе)
    • Садовое товарищество «Секунда»
    • Дуброво
    • Поворот на Дуброво
    • Поселок Мелиораторов
    • ДОК
    • Школа
    • Больница
    • Белгосстрах
    • КТМ
    • Поворот на Дениски
    • Чуденичи
    • Мощенка
    • Острошицы
    • Буденного
    • Селище
    • Новоселки
    • Острошицкий Городок-2
    • Острошицкий Городок-1
    • Марьяливо
    • Агрогородок Лесной
  • Na mapie
    • Экспобел
    • Карбышева
    • ст. м. Восток -возле Дана Молл(высадка)
    • Силичи
    • поворот на Дениски
    • Чуденичи
    • Мощенка
    • Острошицы
    • Будённого
    • Селище
    • Новосёлки
    • Острошицкий Городок-2
    • Острошицкий Городок-1
    • Марьяливо
    • Агрогородок Лесной
    • Районная больница
    • ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
    • Поворот на ГСОК "Логойск"
    • Дуброво
    • Боровляны-2 (Очаг)
    • Боровая

Czas odjazdu

Filtruj