Ceny na najbliższe terminy

od 4 Br

13 Jun, Th

od 4 Br

14 Jun, Fr

od 4 Br

15 Jun, Sa

od 4 Br

16 Jun, Su

17 Jun, Mo

18 Jun, Tu

19 Jun, We

20 Jun, Th

21 Jun, Fr

22 Jun, Sa

23 Jun, Su

24 Jun, Mo

25 Jun, Tu

26 Jun, We

27 Jun, Th

28 Jun, Fr

2193У Минск-Логойск (по м3 без Лесного)
17:07
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
17:42
Логойск
Автостанция Логойск (высадка)

W drodze: 35 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
17:26
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
18:21
Логойск
Поселок Мелиораторов
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Ostatnie miejsce

W drodze: 55 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
17:44
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
18:39
Логойск
Поселок Мелиораторов
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 2 miejsca

W drodze: 55 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
17:55
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
18:50
Логойск
Поселок Мелиораторов

W drodze: 55 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
18:20
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
19:15
Логойск
Поселок Мелиораторов

W drodze: 55 min

2193У Минск-Логойск (по м3 без Лесного)
18:25
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
19:00
Логойск
Автостанция Логойск (высадка)

W drodze: 35 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
18:55
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
19:50
Логойск
Поселок Мелиораторов
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5 miejsc

W drodze: 55 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
19:30
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
20:25
Логойск
Поселок Мелиораторов
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 55 min

2193 Минск-Логойск (по М3)
19:41
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
20:26
Логойск
Поселок Мелиораторов
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 4 miejsca

W drodze: 45 min

2193У Минск-Логойск (по м3 без Лесного)
19:50
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
20:25
Логойск
Автостанция Логойск (высадка)

W drodze: 35 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
20:08
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
21:03
Логойск
Поселок Мелиораторов
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 55 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
20:26
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
21:21
Логойск
Поселок Мелиораторов
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 55 min

2193У Минск-Логойск (по м3 без Лесного)
20:30
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
21:05
Логойск
Автостанция Логойск (высадка)
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5 miejsc

W drodze: 35 min

2232 Калачи-Логойск-Минск (через Чуденичи)
20:33
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
21:28
Логойск
Поселок Мелиораторов
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 55 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
20:45
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
21:40
Логойск
Поселок Мелиораторов
4 Br
Только наличными

za 1 miejsce

Wolne 5+ miejsc

W drodze: 55 min

2198 Минск-Логойск через Чуденичи
21:00
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
21:55
Логойск
Поселок Мелиораторов

W drodze: 55 min

2193 Минск-Логойск (по М3)
22:26
Минск
ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
23:11
Логойск
Поселок Мелиораторов

W drodze: 45 min

Zostań Partnerem Atlasu

W ramach ciągłego rozwoju sieci tras Atlas poszukuje doświadczonych i wiarygodnych partnerów

Autobusy Minsk — Lahoysk od 4 Br w Atlasie. Rozkłady jazdy, ceny, rezerwacje

Autobus Minsk — Lahoysk od 4 Br. Rozkład jazdy, czas przejazdy, ceny i rezerwacja online. Darmowe zwroty, przystanki na mapie, wygodna aplikacja na telefon.

Przystanek odjazdu i przyjazdu

  • Na mapie
    • ст. м. Восток -возле Дана Молл(посадка)
    • Карбышева
    • Экспобел
    • Поворот на Дуброво
    • Дуброво
    • Садовое товарищество «Секунда»
    • Силичи
    • Боровая
    • Боровляны-2 (Очаг)
    • Боровляны 6
    • Учебное хозяйство
    • Районная больница
    • Березовая Роща
    • Агрогородок Лесной..
    • Марьяливо
    • Острошицкий Городок-1
    • Острошицкий Городок-2
    • Новосёлки
    • Селище
    • Будённого
    • Острошицы
    • Мощенка
    • Чуденичи
    • поворот на Дениски
  • Na mapie
    • Дуброво
    • Садовое товарищество «Секунда»
    • Силичи (остановка на трассе)
    • Поворот на ГСОК "Логойск"
    • Логойск-сити
    • Автостанция Логойск (высадка)
    • Агрогородок Лесной
    • Марьяливо
    • Острошицкий Городок-1
    • Острошицкий Городок-2
    • Новоселки
    • Селище
    • Буденного
    • Острошицы
    • Мощенка
    • Чуденичи
    • Поворот на Дениски
    • ул. Минская
    • Поселок Мелиораторов
    • КТМ

Czas odjazdu

Filtruj