Kupić bilety autobusowe Minsk — Poznan na 22 Feb

Cena od 164 Br

Autobus Минск - Познань z przesiadką w mieście Белосток od 164 Br
Ważne! Planując podróż z przesiadką, weź pod uwagę możliwość opóźnień w podróży związanych z warunkami pogodowymi na drodze, stanem trasy, a także innymi nieprzewidzianymi czynnikami. Zaleca się zaplanowanie przybycia do punktu przesiadkowego z wyprzedzeniem, z niezbędnym marginesem czasowym przed wyjazdem następnego kursu. Miłej podróży!

Минск

Белосток

od 115 Br

za 1 miejsce

Atlas Bus

Przesiadka w mieście Белосток

Белосток

Познань

od 49 Br

za 1 miejsce

Strona zewnętrzna
Informacje o trasie Минск - Познань

Tutaj możesz kupić bilet lub zarezerwować miejsce na autobus, minibus, taksówkę, transfer lub inny transport na trasie Минск - Познань online, a także poznać aktualne ceny biletów na przejazd w tym kierunku z dworców autobusowych lub innych przystanków.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasz zasób zawierał najbardziej kompletny rozkład jazdy Минск - Познань przy minimalnym koszcie przejazdu, bezpośrednio od przewoźników wykonujących ekspresowe przewozy na wskazanej trasie.

Na stronie Atlas Bus znajduje się aktualny rozkład jazdy autobusów na trasie Минск - Познань, mapy tras dla wszystkich kursów.

Podróż Минск - Познань z przesiadką w Белосток, być może bardziej opłacalne i szybsze niż podróż samochodem, pociągiem lub za pomocą usługi towarzysza podróży BlaBlaCar.