Używamy plików cookie do szybkiego i wygodnego działania strony.
Dowiedz się więcej

Kupić bilety autobusowe Minsk — Bialystok na 6 Dec

Cena od 100 Br

Autobus Минск - Белосток z przesiadką w mieście Лида od 100 Br
Ważne! Planując podróż z przesiadką, weź pod uwagę możliwość opóźnień w podróży związanych z warunkami pogodowymi na drodze, stanem trasy, a także innymi nieprzewidzianymi czynnikami. Zaleca się zaplanowanie przybycia do punktu przesiadkowego z wyprzedzeniem, z niezbędnym marginesem czasowym przed wyjazdem następnego kursu. Miłej podróży!

Минск

Лида

od 10 Br

za 1 miejsce

Atlas Bus

Przesiadka w mieście Лида

Лида

Белосток

od 90 Br

za 1 miejsce

Atlas Bus
Informacje o trasie Минск - Белосток

Tutaj możesz kupić bilet lub zarezerwować miejsce na autobus, minibus, taksówkę, transfer lub inny transport na trasie Минск - Белосток online, a także poznać aktualne ceny biletów na przejazd w tym kierunku z dworców autobusowych lub innych przystanków.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasz zasób zawierał najbardziej kompletny rozkład jazdy Минск - Белосток przy minimalnym koszcie przejazdu, bezpośrednio od przewoźników wykonujących ekspresowe przewozy na wskazanej trasie.

Na stronie Atlas Bus znajduje się aktualny rozkład jazdy autobusów na trasie Минск - Белосток, mapy tras dla wszystkich kursów.

Podróż Минск - Белосток z przesiadką w Лида, być może bardziej opłacalne i szybsze niż podróż samochodem, pociągiem lub za pomocą usługi towarzysza podróży BlaBlaCar.