Kupić bilety autobusowe Lida — Kobryn na 22 Feb

Cena od 30.65 Br

Autobus Лида - Кобрин z przesiadką w mieście Гродно od 30.65 Br
Ważne! Planując podróż z przesiadką, weź pod uwagę możliwość opóźnień w podróży związanych z warunkami pogodowymi na drodze, stanem trasy, a także innymi nieprzewidzianymi czynnikami. Zaleca się zaplanowanie przybycia do punktu przesiadkowego z wyprzedzeniem, z niezbędnym marginesem czasowym przed wyjazdem następnego kursu. Miłej podróży!

Лида

Гродно

od 12.65 Br

za 1 miejsce

Atlas Bus

Przesiadka w mieście Гродно

Гродно

Кобрин

od 18 Br

za 1 miejsce

Strona zewnętrzna
Informacje o trasie Лида - Кобрин

Tutaj możesz kupić bilet lub zarezerwować miejsce na autobus, minibus, taksówkę, transfer lub inny transport na trasie Лида - Кобрин online, a także poznać aktualne ceny biletów na przejazd w tym kierunku z dworców autobusowych lub innych przystanków.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasz zasób zawierał najbardziej kompletny rozkład jazdy Лида - Кобрин przy minimalnym koszcie przejazdu, bezpośrednio od przewoźników wykonujących ekspresowe przewozy na wskazanej trasie.

Na stronie Atlas Bus znajduje się aktualny rozkład jazdy autobusów na trasie Лида - Кобрин, mapy tras dla wszystkich kursów.

Podróż Лида - Кобрин z przesiadką w Гродно, być może bardziej opłacalne i szybsze niż podróż samochodem, pociągiem lub za pomocą usługi towarzysza podróży BlaBlaCar.