Używamy plików cookie do szybkiego i wygodnego działania strony.
Dowiedz się więcej

Kupić bilety autobusowe Vitebsk — Navapolatsk na 30 Sep

Cena od 35 Br

Autobus Витебск - Новополоцк z przesiadką w mieście Минск od 35 Br
Ważne! Planując podróż z przesiadką, weź pod uwagę możliwość opóźnień w podróży związanych z warunkami pogodowymi na drodze, stanem trasy, a także innymi nieprzewidzianymi czynnikami. Zaleca się zaplanowanie przybycia do punktu przesiadkowego z wyprzedzeniem, z niezbędnym marginesem czasowym przed wyjazdem następnego kursu. Miłej podróży!

Витебск

Минск

od 24 Br

za 1 miejsce

Atlas Bus

Przesiadka w mieście Минск

Минск

Новополоцк

od 11 Br

za 1 miejsce

Strona zewnętrzna
Informacje o trasie Витебск - Новополоцк

Tutaj możesz kupić bilet lub zarezerwować miejsce na autobus, minibus, taksówkę, transfer lub inny transport na trasie Витебск - Новополоцк online, a także poznać aktualne ceny biletów na przejazd w tym kierunku z dworców autobusowych lub innych przystanków.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasz zasób zawierał najbardziej kompletny rozkład jazdy Витебск - Новополоцк przy minimalnym koszcie przejazdu, bezpośrednio od przewoźników wykonujących ekspresowe przewozy na wskazanej trasie.

Na stronie Atlas Bus znajduje się aktualny rozkład jazdy autobusów na trasie Витебск - Новополоцк, mapy tras dla wszystkich kursów.

Podróż Витебск - Новополоцк z przesiadką w Минск, być może bardziej opłacalne i szybsze niż podróż samochodem, pociągiem lub za pomocą usługi towarzysza podróży BlaBlaCar.